آخرین خبرها
خانه / اخبار و اطلاعیه های نهاد / پیام حاج آقای نظام زاده نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی آسیا و اقیانوسیه
پیام حاج آقای نظام زاده نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی آسیا و اقیانوسیه

پیام حاج آقای نظام زاده نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی آسیا و اقیانوسیه

بسم الله الرحمن الرحیم
خواهران و برادران عزیز دانشجو
فرا رسیدن بهار پرطراوت و شروع سال ۱۳۹۴ خورشیدی و آغاز شکوفایی طبیعت و نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را به حضور شما دانشجویان و فرهیختگان که دور از وطن و با تحمل مشکلات غربت، دل در گرو پیشرفت و توسعۀ کشور دارید صمیمانه تبریک میگویم.
نوروز كه موسم نزدیكی و پیوند دلها و آرزوهاست، فرصت مناسبی است تا با یكدیگر عهد و پیمان ببندیم به ساختن کشوری به تمام معنی آباد و توسعه یافته و تحقق یك زندگی توام با معنویت، آرامش و امید، لحظه ای از تلاش و كوشش دست برنداریم.
بدون شک شما عزیزان که در کشورهای مختلف در مسیر کسب علم گام بر میدارید،‌ می‌توانید با استفاده از این موقعیت و شناخت نیازهای مختلف کشور عزیزمان ایران، برای اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری و ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارید.
انجمنهای اسلامی و علمی و فرهنگی دانشجویان ایرانی که با هدف اعتلاء معنوی و فکری دانشجویان بنیانگذاری شده است می تواند یاری دهنده تلاش‌های شما در عرصه های مختلف فکری و فرهنگی و علمی باشد و در کنار بوجود آوردن فضایی برای هم افزایی، محیطی را برای آمیزش دانش و دین در وجود شما و در سخن و سیره شما متبلور نماید.
امید است شما عزیزان در نقاط مختلف جهان با اندوخته ای از دانش و تجربه و سرمایه ای گرانبها حاصل از خلوص نیت و انگیزۀ الهی به میهن اسلامی باز گردید و هر یک مصدر خدمات فراوان به جامعه اسلامی و ادا کنندۀ دین خود به ملّت و میهن باشید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمدعلی نظام زاده
نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی آسیا و اقیانوسیه
2590 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید