آخرین خبرها
خانه / اخبار و اطلاعیه های نهاد / پنجمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور (ویژۀ دانش‌آموختگان پزشکی و پیراپزشکی)
پنجمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور  (ویژۀ دانش‌آموختگان پزشکی و پیراپزشکی)

پنجمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور (ویژۀ دانش‌آموختگان پزشکی و پیراپزشکی)

به نام خدا

با عرض سلام به دانشجویان گرامی

پنجمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور
(ویژۀ دانش‌آموختگان پزشکی و پیراپزشکی)

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج به منظور دستیابی به مسائل و دغدغه‌های دانش‌آموختگان ایرانی خارج از کشور و بهره‌مندی از تجارب آنان در زمینه‌های تحصیل و زندگی در خارج و انتقال این تجربیات ارزشمند به فضای علمی و اجرایی داخل ایران، در نظر دارد پنجمین همایش دانش‌آموختگان خارج از کشور را در 7 اسفندماه سال جاری، با محوریت دانش‌آموختگان حوزه‌های پزشکی و پیراپزشکی و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار نماید.

محورهای همایش
1ـ بررسی انگیزه‌های فرهنگی و دینی تعامل و هم‌افزایی دانش‌آموختگان ایرانی خارج از کشور در حوزۀ سلامت.
2ـ ارزیابی جایگاه دانش‌آموختگان ایرانی خارج از کشور در پیشبرد اهداف نظام و توسعۀ حوزۀ بهداشت و درمان کشور.
3ـ بررسی راه‌های تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزۀ بهداشت و سلامت با فارغ‌التحصیلان ایرانی خارج از کشور.
4ـ تحلیل ساز و کارهای حمایت از کاربردی‌سازی علوم و تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه در حوزۀ بهداشت و سلامت.

توضیحات:
1ـ همایش یک روز بوده و در مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور ایران برگزار خواهد شد.
2ـ شرکت‌کنندگان در همایش می‌توانند در دو قالب شخصیت حقیقی یا حقوقی (تشکل‌های فارغ التحصیلان خارج از کشور) در همایش ثبت نام کرده و از فرصت‌هایی که برای این منظور در اختیار آنها قرار خواهد گرفت، بهره‌مند گردند.
3ـ شرکت‌کنندگانی که به‌صورت شخصی یا به نمایندگی از تشکل مرتبط با موضوع همایش قصد ارائۀ سخنرانی یا مطلبی را دارند، بایستی هنگام ثبت نام، عنوان و خلاصه‌ای از موضوع سخنرانی خود را در سامانۀ مربوطه ثبت نمایند.
4ـ با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت پذیرش بر اساس رزومۀ علمی و اجرایی افراد و نیز زمان ثبت نام آنها در نظر گرفته خواهد شد.
5ـ به تمامی شرکت‌کنندگان در همایش، گواهی شرکت از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعلق خواهد گرفت.
6ـ طبق توافقی که با دفتر توسعۀ فناوری سلامت وزارت بهداشت به عمل آمده است، از طرح‌های فناورانه و دانش‌بنیان شرکت‌کنندگان در این همایش، حمایت ویژه به عمل خواهد آمد.
7ـ برای شرکت‌کنندگانی که علاقه‌مند به آشنایی با فعالیت در حوزۀ شرکت‌های دانش‌بنیان حوزۀ سلامت باشند، بعد از برگزاری همایش، کارگاه‌های آموزشی ویژه برگزار خواهد شد.
8ـ جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اهداف، محورها، برنامه‌ها و مشارکت‌کنندگان در اجرای همایش به سامانۀ ثبت نام به آدرس http://reg.nahadiran.ir مراجعه نمایید.
9ـ مهلت ثبت نام 25 دی تا 15 بهمن 1396 خواهد بود.

4046 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید