آخرین خبرها
خانه / اخبار تایلند / دکتر واعظی در دیدار با وزیر ارتباطات تایلند خواستار شد: تشکیل کارگروه مشترک برای تولید با تایلند
دکتر واعظی در دیدار با وزیر ارتباطات تایلند خواستار شد: تشکیل کارگروه مشترک برای تولید با تایلند

دکتر واعظی در دیدار با وزیر ارتباطات تایلند خواستار شد: تشکیل کارگروه مشترک برای تولید با تایلند

با توجه به توانمندی های دو کشور در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری، می توان با تشکیل کارگروهای مشترک از ظرفیت های موجود استفاده کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی در حاشیه اجلاس سران ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای آسیا و اقیانوسیه، با همتای تایلندی خود، دیدار و گفتگو کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دیدار، ضمن تشکر از دولت تایلند به خاطر برگزاری این اجلاس به روابط خوب دو کشور اشاره و اظهار داشت: دو کشور ایران و تایلند دارای زمینه های مناسبی برای گسترش همکاریها هستند.
وی افزود: توانمندی ها و دستاورد های خوبی در کشور تایلند در حوزه تولید تجهیرات سخت افزاری و تجهیزات مرتبط به مخابرات وجود دارد.
دکتر واعظی با اشاره به توانایی های موجود در ایران برای انجام پروژه های نرم افزاری، گفت: با توجه به پیشرفتهای حاصله دو کشور در این زمینه ها می توان با تشکیل کارگروهای مشترک برای تولید مشترک امکان استفاده از ظرفیت های دو کشور را فراهم کرد.

بر اساس این گزارش، وزیر ارتباطات تایلند نیز در این دیدار، ضمن تشکر از حضور فعال هیات جمهوری اسلامی ایران در نشست های مربوطه از همکاریهای دو جانبه استقبال و تصریح کرد: لازم است این کارگروههای فرعی حتما تشکیل تا دو کشور تجربیات خود را در خصوص سیستم های مخابراتی و همچنین امنیت فضای مجازی که بحث بسیار حساسی نیز هست با هم مبادله کنند.

3953 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید