آخرین خبرها
خانه / اخبار تایلند / بانکوک از طرف مجله Conde’ Nast Traveler برنده جایزه رتبه اول شهر ها در آسیا انتخاب شد.
بانکوک از طرف مجله Conde’ Nast Traveler برنده جایزه رتبه اول شهر ها در آسیا انتخاب شد.

بانکوک از طرف مجله Conde’ Nast Traveler برنده جایزه رتبه اول شهر ها در آسیا انتخاب شد.

تایلند برای بار دیگر برنده “جایزه اول انتخاب خوانندگان ” مجله   Conde’ Nast Traveler شد. در نتیجه رای گیری از  46،476 خواننده  این مجله ، سرزمین لبخند ها رتبه اول را در زمینه های بهترین شهر دنیا، بهترین جزایر، و محبوب ترین مکان های گردشگری در آسیا به خود اختصاص داد.

بانکوک چهارمین شهر در رده بندی بهترین شهر های دنیا

در زمینه های خرید و محیط دوستانه و گرم، تایلند پس از فلورانس ، ایتالیا، مقام چهارم را به خود اختصاص داد و بالاتر از شهر های مطرح جهان از جمله ونکوور، سیدنی و بوئنوس آیرس قرار گرفت.

بر طبق نظر خوانندگان این مجله، بانکوک با پشت سر گذاشتن هنگ کنگ و کیوتو، و با داشتن رستوران ها، فرهنگ غنی و هتل های مدرن مقام اول در آسیا را در سال 2011 به خود اختصاص داد.

شیان مای  نیز به عنوان بزرگترین مرکز فرهنگی شمال تایلند ، مقام پنجم آسیا را احزار کرده و درمیان سنگاپور و ابود( Ubud) از مراکز مهم هنری و فرهنگی بالی، و جلو تر از توکیو و شانگهای قرار گرفت.

در گروه جزایر نیز ، 2 جزیره از 5 جزیره محبوب آسیا در این کشور قرار دارد. پوکت درست پس از بالی، برنده اول این قسمت از رای گیری، مقام دوم را به خود اختصاص داد.

تایلند با دارا بودن امکانات تفریحی فراوان و هتل ها و مراکز اقامتی بسیار متعدد و با کیفیت توجه رای دهندگان را به خود اختصاص داده است. شما نیز با سفر به این سرزمین زیبا در طبیعت چشمگیر و امکانات تفریحی ورزشی این کشور سهیم گردید.

3739 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید