آخرین خبرها
خانه / اخبار تایلند / اعزام قایقرانان اسلالوم به اردوی مشترک با تایلند
اعزام قایقرانان اسلالوم به اردوی مشترک با تایلند

اعزام قایقرانان اسلالوم به اردوی مشترک با تایلند

مصطفی ثمری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد چهارمین دوره برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم زنان و زمان برپایی آن گفت:این اردو و اردوهای پیش روز به منظور حضور در بازیهای آسیایی اینچئون ( 10 تا 12 مهر ماه در کره جنوبی ) در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود، اردوها سه هفته فعال و یک هفته استراحت صورت می گیرد .

وی با بیان اینکه 5 تن از زنان ورزشکار در این اردو به تمرین می پردازند اضافه کرد:این دوره از 26 فروردین آغاز و تا 11 اردیبهشت ماه ادامه دارد .

ثمری در مورد برگزاری اردوی خارجی برای تیم گفت : بر اساس مذاکرات صورت گرفته قرار است اردوی مشترکی با تایلند در دو ماه آینده برگزار کنیم که در نهایت از میان مردان و زنان شرکت کننده در اردوها 4 نفر به اردوی تایلند اعزام شوند.

وی روند تمرینات تیم را تاکنون خوب ارزیابی کرده و می افزاید : تلاش داریم تا رقابت های اینچئون تمرینات را مستمر برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی قایقرانی اسلام مهمترین مشکل پیش روی تیم را کمبود پارو برای قایقرانان دانست و گفت:درخواست خرید تعدادی پاروی خارجی داده ایم که امیدواریم تا قبل از بازیهایی آسیایی اینچئون بدست پاروزنان برسد.

وی با یاد آوری اینکه در دریاچه آزادی برای پیست قایقرانی شبیه سازی صورت گرفته است گفت : یکی از مشکلات ما این است که باید اسلالوم در آبهای خروشان انجام شود ، 2 سال پیش ساخت پیستی در مجموعه آغاز شده اما به دلیل هزینه بالا ساخت آن متوقف شده است .

ثمری به ظرفیت بالای قایقرانان کشور اشاره کرد و گفت : فاکتورهای شجاعت ، هوشمندی و عکس العمل سریع از ویژگی های اسلالوم کاران است که ورزشکاران ما از آن برخوردارند ، با اتمام این پیست در سال های آینده قطعا در عرصه جهانی و اسیا صاحب امتیاز خواهیم بود.

مصطفی ثمری ، کتایون اشرف و منیره نصر به عنوان سرمربی ، مربی و کمک مربی تیم ملی اسلالوم بانوان کشور را در این اردو همراهی می کنند .

بهاره میزبانی از اصفهان، فرشته حسینی از تهران، شقایق سیدیوسفی و الهام صفاری از تهران و سونیا گماری از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوی تیم ملی هستند.

وی در مورد چهارمین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم مردان نیز گفت : این اردو نیز از 26 فروردین ماه تا 11 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد.

تمرینات ورزشکاران در این اردو زیر نظر مصطفی ثمری سرمربی و مسعود خدایاری مربی تیم تمرینات خود را انجام خواهند داد.

1872 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید