آخرین خبرها
خانه / اخبار ایران / جزئیات فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی و بورس دانشگاه آزاد اعلام شد
جزئیات فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی و بورس دانشگاه آزاد اعلام شد

جزئیات فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی و بورس دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد جزئیات فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی و بورس سال ۹۲ این دانشگاه را تشریح کرد.

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، حسین بلندی معاون آموزشی دانشگاه آزاد با اشاره به فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد، گفت: ظرفیت این دوره دو  هزار و  281 نفر به ترتیب در گروه‌های آموزشی علوم‌انسانی 878 نفر، هنر 200 نفر، دروس عمومی 111 نفر، علوم پایه 69 نفر، فنی مهندسی 894 نفر، کشاورزی و دامپزشکی 27 نفر و پزشکی 102 نفر است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: به منظور انتشار فراخوان دقیق و منطبق با نیازهای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه، اطلاعات و آمار اعضای هیات علمی، مدرسین مدعو و دانشجویان شاغل به تحصیل به تفکیک رشته تحصیلی از طریق سامانه‌ای که به همین منظور طراحی شده، جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

بلندی دارا بودن مدرک دکتری تخصصی برای افرادی که به عنوان عضو هیات علمی جذب می‌شوند را ضروری دانست و افزود: متقاضیان بورس نیز باید دانشجوی دکتری بوده و حتی الامکان آزمون جامع خود را گذرانده باشند.

وی به سیاست دانشگاه آزاد مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی اشاره و تصریح  کرد: در همین راستا اولویت با دارندگان مدرک دکتری و اولویت بورس با دانشجویان ترمهای آخر دوره دکتری است.معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: مهلت ثبت نام اینترنتی این فراخوان از تاریخ 25 دی ماه تا 25 اسفندماه سال جاری و از طریق وب سایت http://jazb.iau.ir است.

4246 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید