آخرین خبرها
خانه / اخبار امور دانشجویی / رویکرد های جدید دانشگاه آزاد در جذب دانشجویان خارجی
رویکرد های جدید دانشگاه آزاد در جذب دانشجویان خارجی

رویکرد های جدید دانشگاه آزاد در جذب دانشجویان خارجی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اتخاذ تدابیر لازم و فراهم کردن زمینه مناسب به منظور جذب هر چه بیشتر دانشجویان خارجی، گفت: باید نگاه جدیدی در حوزه بین الملل دانشگاه آزاد با هدف جذب دانشجویان خارجی به ویژه از کشورهای همسایه حاکم شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از: سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر حمید میرزاده در نشست هیات رییسه دانشگاه آزادف ضمن اظهار تاسف از مهاجرت دانشجویان ممتاز ایرانی به خارج از کشور، آن را خسارت جبران ناپذیری برای آینده کشور دانست و افزود: در صورت تداوم مهاجرت نخبگان کشور از ژن های باهوش محروم خواهیم شد.

وی از همه نخبگانی که آمادگی بازگشت به کشور را دارند درخواست کرد تا در دانشگاه آزاد اسلامی برای امر تدریس و تحقیق مشغول شوند و امکانات لازم برای خدماتشان در این دانشگاه فراهم است.

وی همچنین به همه معاونین دانشگاه تاکید کرد تا موانع قانونی ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند را از سر راه آنان بردارند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تاکید به معاونان دانشگاه مبنی بر تعامل هرچه بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: این همکاری‌ها در چارچوب قوانین مصوب کشور به ویژه شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد.

میرزاده با اعلام این خبر که تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در آینده نزدیک تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی و سایر خدمات رفاهی قرار خواهند گرفت، از معاونت مالی و اداری خواست تا دانشجویان را از زمان اجرایی شدن این طرح‌ها با خبر سازد.

3914 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید