آخرین خبرها
خانه / اخبار امور دانشجویی / روسای سه پژوهشگاه وزارت علوم منصوب شدند
روسای سه پژوهشگاه وزارت علوم منصوب شدند

روسای سه پژوهشگاه وزارت علوم منصوب شدند

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه ای، روسای سه پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و پلیمر و پتروشیمی ایران را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، بنابر اعلام روز دوشنبه وزارت علوم، رضا فرجی دانا طی حکمی صادق آیینه وند را به سمت رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی منصوب کرد و از وی خواست وظایف و ماموریت های محوله را برپایه قوانین، سیاست ها و در چارچوب برنامه ها جایگاه تشکیلاتی مصوب، مشارکت سازنده در تحول متون علوم انسانی و تقویت پایگاه اطلاعاتی علوم انسانی به انجام رساند.

صادق آیینه وند استاد رشته تاریخ و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است و سوابقی نظیر ریاست دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس ( به مدت هشت سال)، سرپرستی گروه علوم اجتماعی شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سرپرستی کمیته برنامه ریزی تاریخ وباستان شناسی شورای عالی برنامه ریزی و عضویت در شورایِ برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از زحمات حمیدرضا آیت الهی رئیس پیشین پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی قدردانی کرد.

وزیرعلوم همچنین در احکام جداگانه ای دکتر محمدرضا زمانی را به سمت رئیس پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و دکتر مهدی نکومنش را به سمت رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران منصوب کرد.

محمدرضا زمانی استادیار گروه فیزیک دانشکده فیزیک دانشگاه علم و صنعت ایران و مهدی نکومنش استاد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران هستند.

فرجی دانا در نامه های جداگانه ای از زحمات عباس صاحبقدم لطفی و علی اکبر یوسفی روسای پیشین پژوهشگاه های مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و پلیمر و پتروشیمی ایران تشکر کرد.

4653 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید