آخرین خبرها
خانه / اخبار امور دانشجویی / اطلاعيه اداره کل امور دانش آموختگان ؛ در خصوص ارزشيابي مدارک تحصيلي دانشجويان خارج کشور
اطلاعيه اداره کل امور دانش آموختگان ؛ در خصوص ارزشيابي مدارک تحصيلي دانشجويان خارج کشور

اطلاعيه اداره کل امور دانش آموختگان ؛ در خصوص ارزشيابي مدارک تحصيلي دانشجويان خارج کشور

اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان در خصوص تشکیل پرونده دانش آموختگان كليه كشورها به جز آمريكا، كانادا و انگليس برای ارزشیابی مدارک اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان ، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دانش آموختگانی که مدارک تحصیلی خارجی خود را به جز كشورهاي آمريكا، كانادا و انگليس دریافت نموده اند می رساند، جهت ارزشیابی مدارک ضروری است از تاریخ 26/11/1398 نسبت به تشکیل پرونده الکترونیکی از طریق پرتال سامانه سجاد به نشانی https://portal.saorg.ir/ اقدام نمایند.
لازم به توضیح است متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام اولیه به نشانی https://portal.saorg.ir/registration-the-applicant مراجعه و پس از انجام ثبت نام، جهت تشکیل پرونده الکترونیکی در اداره کل امور دانش آموختگان به منظور ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی به بخش خدمات سامانه مراجعه نمایندشایان ذکر است فرآیند ثبت نام همراه با جزئیات تکمیلی در بخش راهنمای استفاده از سامانه در سایت مذکور قابل مشاهده می باشد.
متقاضیان همچنین میتوانند در صورت بروز هرگونه مشکل در بازیابی اطلاعات و یا ثبت درخواست با کارشناسان بخش پشتیبانی سامانه از طریق لینک https://portal.saorg.ir/online-support و یا کارشناسان حوزه مربوطه از طريق ايميلهاي ذيل در ارتباط باشند:
خانم بهزادي (کارشناس کشورهای روسيه، بلاروس، اكراين، شرق اروپا، كشورهاي مشترك المنافع (CIS) و استراليا(
Ext2_grad@saorg.ir
خانم کیدری (کارشناس کشورهای ايتاليا، پرتغال، اسپانيايي زبان و فرانسوی زبان(
Ext4_grad@saorg.ir
خانم خسروي (کارشناس کشورهای انگلستان، آلمان، اتريش، سوييس، زلاندنو، ايرلند و كشورهاي آفريقايي(
Ext5_grad@saorg.ir
آقای سعيدي (کارشناس کشورهای اسكانديناوي، يونان، قبرس و تركيه(
Ext8_grad@saorg.ir
آقای محمدی (کارشناس کشورهای شبه قاره هند، جنوب شرق آسيا و عرب زبان(
Ext10_grad@saorg.ir
لطفأ قبل از ثبت نام در سامانه، اعتبار دانشگاه محل تحصیل و نیز ضوابط و مقررات عمومی مندرج در وب گاه این اداره کل به نشانی grad.saorg.irرا مطالعه فرمایید و در صورت احراز اعتبار محل تحصیل و مطابق بودن مدارک تحصیلی اخذ شده با ضوابط و مقررات یاد شده، نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. لازم به ذكر است در صورت عدم احراز شرایط یاد شد، هزینه پرداخت شده جهت ارزشیابی عودت داده نمی شود.
لطفاً از بارگذاري کپی ناخوانا و یا ناقص مدارک جداً خودداری فرمایید.
چنانچه كليه مقاطع تحصيلي، خارج از كشور اخذ شده باشد لازم است نسبت به ثبت درخواست هر مقطع به طور جداگانه اقدام فرماييد.
بررسی و ارزشیابی مدارک مربوط به رشته های پزشکی و پیراپزشکی به عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد، لذا از بارگذاری مدارک مربوط به این رشته ها جدا خودداری فرمایید.
درصورتي كه دانش آموخته کشورهاي آمريكا، كانادا و انگليس می باشید، لازم است حضوری با تكميل كاربرگه هاي تشكيل پرونده (grad.saorg.ir/credential-evaluation-book) به سازمان امور دانشجویان مراجعه نمایید.

منبع : اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان

4124 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید