آخرین خبرها
خانه / اخبار ایران / آغاز پرواز ایرآسیا ایکس از تهران به بانکوک از تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۵
آغاز پرواز ایرآسیا ایکس از تهران به بانکوک از تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۵
پرواز ارزان تهران بانکوک

آغاز پرواز ایرآسیا ایکس از تهران به بانکوک از تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۵

پرواز تهران به بانکوک :مسیر پروازی جدید گروه ایرآسیا ایکس از تهران به بانکوک (فرودگاه بین المللی Don Mueng) سه بار در هفته، روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از ۴ تیرماه ۱۳۹۵ شروع به کار خواهد کرد.مدیر اجرایی ایر آسیا ایکس تایلند آقای Nadda Buranasiri در این مراسم اظهار داشت: «آغاز به کار ایر آسیا در تهران، دستاورد عظیمی برای ایر آسیای تایلند است، چراکه بعنوان اولین خط هوایی مقرون به صرفه ایست که خاورمیانه و مردم تهران را به بانکوک و فراتر از آن مرتبط می کند. پروازهای مستقیم تهران – بانکوک ۳ روز در هفته خواهد بود و به مسافران این اجازه را می دهد تا به راحتی و با نرخ مقرون به صرفه به بانکوک سفر کنند. نرخ ویژه 199 $ برای کلاس عادی و 459 $ برای کلاس تجاری این پروازها در نظر گرفته است.»
مسافران میتوانند علاوه بر شهر پرجنب و جوش بانکوک، با شبکه پروازی ایر آسیا به آسانی به سواحل معروف جهان در پوکت و کرابی و یا شهرهای شمالی زیبای چیانگ مای، و دیگر مقاصد گردشگری سفر کنند.

وي افزود:” ما معتقدیم که ایران بعنوان یک مقصد گردشگری دارای پتانسیل بالایی برای بازار گردشگری تایلند است و ما مشتاقیم که کشور زیبای ایران را از طریق پرواز های راحت و با دسترسی آسان به مردم تایلند معرفی کنیم.”از دیگر سو بانکوک، پایتخت تایلند و یکی از مهمترین مقاصد گردشگری دنیاست و به آسانی میتوان عاشق این شهر پر جنب و جوش با مهمان نوازی گرم تایلندی ها و غذای خوشمزه تام یام، معبد های خیره کننده و بازار های خریدش شد. گردشگران می توانند از معبد های بسیار این شهر و بازارها یا مراکز خرید با استفاده از قطار هوایی یا سوار بریکی از صدها توک توک (یک موتور سه چرخه) بازدید کنند. مسافران می توانند از سفر دریایی یک روزه فراموش نشدنی به هنگام سفر بر روی قایق در طول رود خانه Phraya برای مشاهده Wat Arun یا معبد سپیده دم قبل از غروب خورشید لذت ببرند.

2415 Total Views 0 Views Today

جوابی بنویسید

error: Alert: Content is protected !!